راهنمایی در مورد خریدن کیف لپ تاپ :

انواع مدل های کیف لپ تاپ

یاد بگیریم که چه مدل کیف های لپ تاپ در بازار موجود است و هر مدل مختلف کیف لپ تاپ دارای چه ویژگی هایی می باشد. دانستن این خصوصیات تصمیم گیری شما را برای خرید آسانتر می سازد. ببینید که چه مدلی باید پیشنهاد شود و چه تفاوتی بین این کیف ها وجود دارد. خواه یک دید حرفه ای نسبت به کیف داشته باشید یا نظری عمومی برآن بیاندازید، تا بتوانید با خرید آن نیازهایتان را برطرف سازید. شما می دانید که چه مدل هایی برای کارتان مناسب می باشد، لذا بررسی و مطالعه این موارد، می تواند شما را در انتخاب نوع کیف لپ تاپ کمک بسیاری نماید.

کیف های لپ تاپی کوچک (Brifebag): با این مدل کیف ها، افراد باید بدنبال کیفی باشند که دارای پد مناسب و بند خوب باشد تا هنگام حمل کردن، پد روی شانه قرار گرفته و شما را اذیت نکند، همچنین باید فضای زیادی برای قرار دادن لوازم کوچک باشد. همچنین سایر ویژگی های مناسب آن می بایست شامل: داشتن جیب هایی در بیرون کیف باشد تا دسترسی آسان و سریع به موبایل و برگه های کاغذ خود داشته باشیم. عامل دیگر وزن کیف است که باید هنگام خرید به آن توجه نمود.

کیف های لپ تاپ از بالا باز شونده: این کیف ها می تواند بهترین دوست شما هنگام سفر باشد. با این نوع کیف ها می توان به لوازم و اسناد یا حتی لپ تاپ خود دسترسی سریع و آسان داشت. مهمترین آیتم برای انتخاب این کیف ها، اندازه ی لپ تاپ شماست که بتوانید با خود حمل کنید، همچنین تعداد جیب های موجود برای قراردادن لوازم جانبی و وزن کیف نیز از جمله موارد مهم انتخاب این کیف ها می باشد این کیف ها در شرایطی بسیار مناسب هستند که شما طبق عادت یا از روی امنیت بخواهید لپ تاپ خود را از کیفتان خارج کنید.

کیف های لپ تاپ کوله پشتی: این کیف ها برای حمل لپ تاپ و سایر وسایل همراهتان بسیار راحت و آسان هستند آنها دارای فضای بسیاری بوده و دارای نوار و بند قابل تنظیم با شانه شما می باشند تا براحتی آنرا از شانه ی خود آویزان کنید. این کیف ها ضریب امنیتی بالایی دارند و شما می توانید به سلامت لپ تاپ خود را حمل کنید.

کیف های مدل پیک ها: این کیف ها برای آنهایی که به طور حرفه ای همیشه مدارک و لپ تاپ همراه دارند، می تواند مورد خوبی باشد. این کیف ها دارای ظاهر عمومی تری بوده و بدون اینکه جلب توجهی به دیگران کنید که چه چیزی ممکن است داخل آن باشد، مورد استفاده قرار گیرد.

کیف لپ تاپ های لوله ای (غلتان): این کیف ها دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی بوده و براحتی استفاده می شوند، بویژه که در فرودگاه یا ایستگاههای را ه آهن کارایی بیشتری دارند. وقتی مجبورید خیلی سریع حرکت کنید و نمی خواهید وسایل همراهتان ضربه خورده و کمتر تکان شدید بخورند. از این کیف ها استفاده کنید.

کیف لپ تاپ مخصوص خانم ها: خواه نیاز به خرید یک کیف لپ تاپ جدید برای خود باشید و یا بخواهید به کسی هدیه بدهید، چرا کیفی را انتخاب نمی کنید که بیانگر خصوصیات و شخصیت فرد مورد نظرتان باشد؟ کیف های مخصوص خانم ها دارای جاهای امن بیشتری برای قراردادن لپ تاپ هستند. پس سعی کنید از این کیف ها که کاربردهای بیشتری دارند، خریداری نمائید.

کیف لپ تاپ های مخصوص آقایان: افراد دائماً در حال سفر، بویژه آقایان، نیازمندند که لپ تاپ خود را به خوبی مراقبت و حفاظت کنند. لذا انتخاب این کیف برای امنیت و جای بیشتر ضروری می باشد.

اندازه کیف لپ تاپ

لپ تاپ های 15ً: نه تنها انتخاب کیف لپ تاپ با مدل لپ تاپ تنها حائز اهمیت است، بلکه باید لپ تاپ را به طور مناسب و بدون نق زدن حمل کند. اطمینان از اینکه لپ تاپ شما در یک کیف مناسب حفاظت می شود، شانس و احتمال حفظ درست و مطمئن لپ تاپ تان را افزایش می دهد. کیف لپ تاپ های 15ً هدیه ای مناسب برای افراد مختلف و حتی خود شماست.

لپ تاپ های 17ً: برای آنهایی که به صفحه نمایش بزرگتر نیاز دارند، لپ تاپ های 17ً اندازه ای مناسب هستند، در عوض آنها نیازمند کیف بزرگتر هستند. در اینجا به یک نکته توجه کنید، سعی نکنید لپ تاپ 17ً خود را داخل کیف کوچکتر بگذارید، اطمینان آرامش و راحتی در حفاظت درست از لپ تاپ 17ً جزء مقایسات کلیدی می باشند.

منبع : http://sttm.blogfa.com/post-730.aspx

/ 16 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شب گرد تنها

$$$$$$_______________________________$$$$$ __$$$$$$$$*_____________________,,$$$$$$$$* ___$$$$$$$$$$,,_______________,,$$$$$$$$$$* ____$$$$$$$$$$$$___ ._____.___$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$,_'.____.'_,,$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$$$$$$ ______***$$$$$$$$$$$@@$$$$$$$$$$$**** __________,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, _____,,$$$$$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$$$,,, ____*$$$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$$$$ ___,,*$$$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$$$$,, _,,*___*$$$$$$$$$$$___*___*$$$$$$$$$$*__ *',, *____,,*$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$*,,____* ______,;$*$,$$**'____________**'$$***,, ____,;'*___'_.*__________________*___ '*,, ,,,,.;*____________---____________ _ ____ '**,,,, آپــــــــــــــــــــــــــــــــم زود بیا

علی

سلام بر شازده کوچولوی مهربان جامع و مفید بود خیلی ممنون.شبتان بخیر و خوشی[گل][گل][گل]

سمانه نوری

آپ کننننننننننن شازده هروز دارم میام به امید آپای قشنگتتتتتتت[ابرو]

علی

سلام [گل][گل][گل]

مصطفی

چنديست در نبودنت به ساعت شني مي نگرم... . . يك صحرا گذشته است...[نگران]

سما

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آن وقت که بی حوصله وتنهایی ودلت از غم دنیا مملو. بزنی تکیه برآن وبخندی به همه رنج جهان.

علی

[نگران][نگران][نگران]

سمانه نوری

آپ کن دیگه شازده هی می رم میام پام درد گرفت خوب[قهر] ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´o¶$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$¶¶¶ ¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶$$$$¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ¶´´

سمانه نوری

وااااااااااااااااااا چرا آپ نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

علی

سلام [نگران][ناراحت][گل]